offices-prague.png

Sme malá rodinná firma, ktorá sa pýši piatimi zamestnancami a nachádza sa priamo v srdci Prahy. Naša spoločnosť sa špecializuje na predaj dámskych šiat, ktoré ponúkame v rôznych strihoch, farbách a designoch. Napriek tomu, že sme malý tím, venujeme sa našej práci s veľkou starostlivosťou a záujmom, čo nám umožňuje poskytovať našim zákazníkom osobný prístup a kvalitné služby.

V tomto roku plánujeme rozšíriť náš sortiment a predstaviť nové designy a strihy šiat, ktoré sme vyvíjali v našej šijacej dielni. Naše inovatívne a kreatívne nápady sú stále v procese zdokonaľovania, aby sme sa uistili, že každý kúsok bude dokonalý a splní očakávania našich zákazníkov.

Chystáme sa tiež spustiť vlastnú kolekciu šiat, ktorá zahŕňa unikátne designy a strihy, ktoré sú inšpirované súčasnými módnymi trendmi a našou vášňou pre módou. Tieto šaty budú reflektovať našu značku, ktorá je synonymom pre kvalitu, originalitu a eleganciu.

Vďaka našej lokalite v centre Prahy sme ľahko dostupní a môžeme sa pochváliť skvelou atmosférou nášho predajného priestoru. Našich zákazníkov tu vítame s otvorenou náručou a radi im poskytneme všetku pomoc, ktorú potrebujú pri výbere toho najlepšieho kúsku pre každú príležitosť.

S našou malou, ale zručnou a vášnivou skupinou zamestnancov sme pripravení čeliť výzvam a rastu, ktorý nás čaká v budúcnosti. Tešíme sa na možnosť slúžiť našim zákazníkom ešte lepšie a stať sa v Prahe jedným z najobľúbenejších miest na nákup dámskych šiat.

Chcete sa o našej spoločnosti dozvedieť viac?

Kontaktujte nás

Alexandr Kiss

CEO společnosti Vesta Active s.r.o.